Koszt regeneracji rozrusznika – atrakcyjna cena

rozrusznik cena (1)

Wybierz korzystne rozwiązanie

Jeśli po wstępnej diagnostyce okazuje się, że awarii uległ rozrusznik, zazwyczaj stoimy przed dylematem, czy dokonać całościowej jego wymiany, czy skorzystać z możliwości regeneracji sprzętu. Odpowiedź jest zależna od konkretnej sytuacji, indywidualnych oczekiwań oraz możliwości. Warto dodać, że zazwyczaj regeneracja rozrusznika to atrakcyjna cena, która w przypadku zakupu nowej części jest nawet o 40% niższa. Jeśli zatem zależy Ci na oszczędności, nie wahaj się, tylko poddaj Twój rozrusznik regeneracji.

Zazwyczaj awarii ulega włącznik elektromagnetyczny, szczotkotrzymacz ze szczotkami oraz łożyska i bywa, że wystarczy wymienić właśnie tę konkretną część, aby przywrócić rozrusznik do stanu pełnej używalności. Specjaliści, dzięki możliwości regeneracji, są w stanie wykonać szereg czynności, które przywrócą jego wydajność i efektywność, dorównującą parametrami do zupełnie nowych części. Jeśli chcesz zmniejszyć koszt wymiany rozrusznika, poddaj go regeneracji, jednakże musisz pamiętać, że w takiej sytuacji należy jak najszybciej zgłosić się do warsztatu i skorzystać z profesjonalnej porady wykwalifikowanych specjalistów oraz szczegółowej diagnostyki.

Regeneracja rozrusznika – cena

W kwestii problemów z rozrusznikiem sprawa jest dosyć prosta. Im dłużej jest on używany po osłabieniu konkretnych podzespołów, tym większa szansa na całkowite zniszczenie lub znacznie bardziej kosztowne usługi jego serwisowania. Zakup nowego rozrusznika powinien być ostatecznością, ponieważ zdecydowanie bardziej opłacalna jest regeneracja rozrusznika za nawet dwukrotnie niższą cenę. Odbudowane podzespoły zapewnią 100% wydajność, deklarowaną pierwotnie przez producenta.

Koszt regeneracji rozrusznika

Koszt regeneracji rozrusznika jest różny i zazwyczaj uzależniony od indywidualnych czynników. Wbrew pozorom nie zawsze awaria rozrusznika może doprowadzić do całkowitego unieruchomienia pojazdu. Zdarza się, że usterka jest niewielka, dlatego najlepiej udać się do sprawdzonego warsztatu samochodowego, w którym fachowiec doradzi, która z opcji będzie bardziej opłacalna i dlaczego – regeneracja czy zakup. Warto pamiętać, że w tej sytuacji ważne są wszystkie szczegóły, dlatego zadawanie pytań specjaliście jest konieczne do poznania problemu i podjęcia jak najlepszej decyzji, która nie nadwyręży znacznie naszego budżetu.